cosminXzone -- Hack forum

AcasaPortalCumpara Jetoane !CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Metin2 Iteme si Yang Free 2013 ! UPDATED !!!! WORK 100% NU RATATI !!! PROFITATI PANA NU SE DESFIINTEAZA INTR-O ZI !!!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ComunitateaNoastra
nivel 0
nivel 0

Jetoane : 8070
Data de inscriere : 10/06/2013

MesajSubiect: Metin2 Iteme si Yang Free 2013 ! UPDATED !!!! WORK 100% NU RATATI !!! PROFITATI PANA NU SE DESFIINTEAZA INTR-O ZI !!!!!!   Dum Iun 23, 2013 11:40 am

Salut ! Am venit cu un site de Hacking !!!!Acest hack merge doar pe cateva servere !!!

Metin2 Regal

Metin2 Fun

Metin2 Steel

Metin2 Epical

Metin2 Energy !!

Acest site este creeat din data de 4 Ianuarie 2013 ! S-au facut Multe UPDATE-uri , deoarece unii se plang ca
" Nu am primit nici-un item" , sau " Nu mi-au venit itemele , va rog faceti ceva ("
Aceste raspunsuri veneau prin completare ! Din aceasta cauza am fost amendati cu 140 (1 MILION 40 LEI)
Aveti grija cum completati ! Sa nu trimite-ti iara , sau sa nu INJURATI ca o sa luam iar amenda , si nu va mai fi niciun hack de iteme
si yang de servere private !!
Inca ceva : Multa lume s-a plans , cum am zis mai sus .. Daca nu apar dupa 30 de minute cum scrie acolo pe site ,
Asteptati mai mult !!!!!! Acele iteme ar trebui sa vina in 30 de minute , dar daca nu vin . atunci vin mai tarziu !!
Aveti grija !!!!!

Multa bafta :santa

Site : http ://metin2comunitateanoastra.yolasite.com/comunitatea-noastra.php

EDIT : Am participat in Germania la un Concurs de HACKING si am luat locul 2 din cauza completarii datelor Dumneavoastra sa primiti iteme si Yang

Va multumim , echipa noastra va face si un Site pentru Metin2 RO , aceasta o vom face luna viitoare prin 10-20 Iulie .
MULTA BAFTA LA ITEME SI YANG !!!!!!

Uitati site iar ! http ://metin2comunitateanoastra.yolasite.com/comunitatea-noastra.php

Edit 2 : Merge  lol!lol!lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TheNexT
nivel 0
nivel 0

Jetoane : 7840
Data de inscriere : 10/07/2013

MesajSubiect: weeeeeee   Mier Iul 10, 2013 5:16 am

Keylogger tot sitele =]]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Metin2 Iteme si Yang Free 2013 ! UPDATED !!!! WORK 100% NU RATATI !!! PROFITATI PANA NU SE DESFIINTEAZA INTR-O ZI !!!!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Metin2]Drop Metine
» [Metin2]Modificare valori arme
» Ce este metin2 si cum se joaca acesta
» [Metin2]Cum sa faci un server prin Hamachi
» [Metin2]Cum sa modifici imaginile clientului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CosminXzone :: Hack-uri Metin2-
Mergi direct la: